Ürünün bedelini nasıl öderim?

Sitenin En Alt Kısmında ve Sipariş sayfasında verilen banka hesap numaralarından biri veya posta çeki hesap numaramıza ürün bedelini yatırabilirsiniz.

Siparişler nasıl gönderiliyor?

Siparişlerinizi kasa hesabını tamamlarken verdiğiniz alıcı adresinize veya üyelik adresinize , seçtiğiniz kargo ile ile yolluyoruz.

Kargo ücreti kime ait?

Kargo ücreti alıcıya aittir. Siz siparişinizi teslim alırken kargo ücretini ödüyorsunuz. yada anlaşmalı kargolarımızın indirimlerden yaralanmak için bedelini aldığınız ürünlerin fiyatına ek olarak gönderebilirsiniz

Sipariş verirsek ürünü teslim alana kadarki geçen süreci özetler misiniz?

Sitemizden almayı düşündüğünüz ürünü sepetinize ekleyip siparişiniz tamamlayınız . Bize ulaşan siparişinizden sonra sizle iletişime geçiyoruz ve siparişinizi ayarlıyoruz. Siz daha sonra belirtilen banka hesap numaralarından birine ücretini yatırıyorsunuz. Havale yaptığınızı bize bildiriyorsunuz. Biz de akabinde ürününüzü paketleyip kargoya teslim ediyoruz. .İşleminizin hızlı Olmasını İstiyorsanız CANLI DESTEK & WHATSAPP & TELEFON iletişim sistemini kullanabilirsiniz.

Satışını yaptığınız her ürünü her an alabilir miyiz?

Bazı ürünler mevsimlik olup en kalitelisi mevsimi içerisinde üretilenidir. Evet, sitemizdeki her ürünü her an bizden temin edebilirsiniz ama pestil, kuru dut gibi bazı özel ürünleri yaz ve sonbahar mevsiminde alınmasını damak zevkiniz adına öneririz.

Fazla alımlarda indirim olur mu?

Fazla alımlarda biz de sizin adınıza siparişinizi üreticiden alırken pazarlık adına elimiz güçlü oluyor. Pazarlıkla kazandığımız kazanımı direkt size fiyatta indirim olarak yansıtıyoruz. Ayrıca fazla alımlarda müşterilerimizin sipariş kargolarına değişik hediyeler ekliyoruz.

Alışverişte gönderdiğiniz ürünlerin kalitesi?

Hızlı işlem ve temiz çalışma ile müşteri halkamızı genişletmeye çalışmaktayız. Sitemizdeki ürünler dışarıda perakende satışı yapılan ürünler olduğu için belli denetimlerden geçmiş istenilen standartları sağlamış ürünlerdir. Biz de siparişleri ayarlarken “müşteri velinimetimizdir.” anlayışıyla en iyisini seçerek titizlikle siparişleri oluşturuyoruz. Neticede ürünlerin sitede belirtilenden farklı gönderilmesi söz konusu olamaz.

Kayısı Sabunu, kayısı kremi, kayısı yağı gibi ürünlerinizin fiyatı çok uygun. Peki başkalarına göre nasıl daha uygun fiyata satabiliyorsunuz?

Bu ürünler Malatya’da üretiliyor. Biz de Malatya’dan siparişlerinizi yolluyoruz. Bunları direkt yerinden aldığımız için en uygun fiyata satabiliyoruz

İnternette alışveriş yaparken aklımıza şu soru da gelmiyor değil: "Hesaplarına ürün parasını yatırdıktan sonra adamlar yatırdığım parayı inkar edip ürünü yollamazsa ne yaparım?"

Sipariş verme esnasında e-posta ve telefon ile kurulan iletişimlerde geçen havale bildirimi, bu iletişimin tarihleri ile satıcının banka hesap bilgileri, hesabına havale geliş tarihi bilgileri ile satıcının sitesindeki telefon-adres bilgilerini de bir değerlendirdiğinizde satış yapanın hesabına gelen parayı ve verdiği güvenceyi inkar etmesi pekala imkansızdır. Herhangi bir benzer durumda müşteriyi haklı çıkarmak; günümüzde web, telefon ve banka hesap bilgilerinin kayıtları tutulduğundan çok kolaydır.

Güvenilirlik noktasında referansınız nedir?

İş Yaptığımız Günden Beri Malatya Şira Pazarında Engin Kayısı Adını Hiç Kötü Duyurmadık…

Back to Top